Czym jest auto detailing?

O własny samochód dbamy zazwyczaj bardzo pieczołowicie — usuwamy wgniecenia, polerujemy karoserię, regularnie odwiedzamy myjnię. Niemniej jednak ostatnimi czasy możemy skorzystać z innowacyjnej usługi, jaką jest auto detailing. Co dokładnie wchodzi w jego skład oraz dlatego warto się na niego zdecydować?

Car detailing to usługa, która stworzona została z myślą o osobach, które dbają o swoje samochody i którym nie jest obojętny ich wygląd zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Co ważne, auto detailing niejedno ma imię — właściciele samochodów mogą zdecydować się zarówno na pakiet podstawowy (najtańszy), jak i ekskluzywny (najdroższy). Najtańsze pakiety zwykle obejmują zewnętrzne mycie samochodu, czasem również dokładne odkurzanie jego wnętrz. Zaś w pakiecie ekskluzywnym znajdują się takie usługi, jak kompleksowe czyszczenie samochodu na zewnątrz i wewnątrz oraz, na przykład, usuwanie drobnych wgnieceń czy korekta lakieru. Na wykonanie usługi klient będzie musiał poczekać około 2-3 dni, w zależności od tego, jaki pakiet wybierze. Jak często należy korzystać z auto detailingu? Eksperci radzą, aby przynajmniej raz na kwartał oddać swoje auto w ręce specjalistów. Zapewni to nie tylko idealną czystość, ale również właściwą pielęgnację tapicerek czy lakieru. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty https://abc-cars.pl/oferta/auto-detailing/

Car detailing – dla kogo?

Jeszcze do niedawna z usług car detailingu najchętniej korzystali przedsiębiorcy. Mają oni bowiem świadomość, że samochód nie służy jedynie do przemieszczania się z miejsca na miejsce, ale również pełni niemałą rolę reprezentacyjną. Nawet najnowszy model nie będzie wyglądał dobrze i nie będzie robił dobrego wrażenia, jeśli nie będzie odpowiednio zadbany. Ostatnimi czasy pięknymi, lśniącymi samochodami zapragnęli jeździć także ci, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Nie jest tajemnicą, że car detailing cieszy się największą popularnością głównie w dużych miastach. Przykładowo, autodetailing w Warszawie zdobył już grono stałych, zadowolonych klientów. To samo można powiedzieć o innych, większych miastach, takich jak Kraków, Gdańsk, czy Poznań. Prawdą jest jednak, że car detailing przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby zadbać o swój samochód, lecz nie ma wystarczającej wiedzy ani czasu, aby po uczynić. Wbrew pozorom, auto detailing to nie tylko odkurzanie czy mycie samochodu. Za tym pojęciem kryje się sztuka, która sprawia, że auto aż błyszczy, jak gdyby dopiero co wyjechało z salonu. Na car detailing decydują się właściciele zarówno nowych, jak i już dłuższy czas używanych samochodów. Z usługi tej korzystają osoby, które chciałyby, aby ich auto pięknie się prezentowało. Często swoje auto do spa oddają pary młode, turyści przed wyjazdem na wakacje czy osoby, które udają się na ważne spotkanie biznesowe. Niemniej jednak o wygląd własnego auta może zadbać każdy. Co więcej, wbrew powszechnej opinii, wcale nie jest to usługa, na którą mogą pozwolić sobie jedynie osoby z zasobnym portfelem. Dzięki pakietom podstawowym każdy może poruszać się czystym i zadbanym autem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *