Jak wybrać parking przy lotnisku w Katowicach?

Katowice to jedno z większych miast w Polsce i oczywiście nie ma w tym nic dziwnego. Skoro tak musi mieć ono również własne lotnisko. Takim jest port Pyrzowice. Nie jest to oczywiście największe lotnisko w Polsce, ale i tak cieszy się ono dużym zainteresowaniem ze strony pasażerów. Każdego dnia port obsługuje wiele odlotów i przylotów samolotów nie tylko z innych krajów Starego Kontynentu, ale nawet i kontynentów. Skoro duża część paserów na lotnisko udaje się własnym środkiem transportu, warto zastanowić się nad tym, jak znaleźć dobry parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że znajdziemy parking najlepszy w okolicach lotniska?

Parking należący do lotniska

Jednym z wyborów jest parking znajdujący się na samym lotnisku. To również opcja bezpieczna. Pamiętajmy tutaj, że w przypadku parkingu na lotnisku mamy dwa wybory. Poza parkingiem wielopoziomowym znajduje się tutaj również ten terenowym, gdzie za godzinę zapłacić trzeba około dziesięciu złotych, a za dobę nawet pięćdziesiąt złotych. To sporo i nic dziwnego, że kierowcy korzystający z tego lotniska szukają jakiejś alternatywy. Na całe szczęście parkingów wokół lotniska nie brakuje.

Atmosfera

Jeśli mielibyśmy coś polecić, na pewno pod uwagę wzięlibyśmy Atmosferę, gdzie ceny są o wiele niższe, a ochrona na równie dobrym, a być może nawet i lepszym poziomie. Zauważyć należy tutaj, że parking w tym miejscu jest nie tylko dobrze zabezpieczony i oświetlony. Poza tym jest pilnowany przez stróża, któremu pomaga monitoring. Widać w związku z tym wyraźnie, że postawiono tu na dobre środki ostrożności.

Nie jest to oczywiście jedyna opcja. Jeżeli jednak ktoś szuka parkingu bezpiecznego, a jednocześnie całkiem taniego nie powinien mieć tu powodów do narzekań. Na pewno ta opcja będzie mu w pełni odpowiadać, a po powrocie z wycieczki czy spotkania biznesowego jego pojazd będzie do odebrania w takim samym stanie, jak został przez niego pozostawiony. Trudno dziś w tym miejscu znaleźć parking równie dobry i tani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *