Profesjonalny sprzęt do prac na wysokościach

Taki profesjonalny sprzęt w szczególności jest poszukiwany przez ekipy remontowe i budowlane, które tego typu prace wykonują każdego dnia. Do prac na wysokościach najczęściej stosuje się różnego rodzaju drabiny, a w przypadku prac, które nie mają doraźnego charakteru, najlepiej sprawdzają się rusztowania aluminiowe, jezdne, drabinowe.

Z jednej strony są one polecane ze względu na fakt, że aluminiowa konstrukcja jest jednocześnie bardzo solidna i wytrzymała, ale też profile nie są bardzo ciężkie, a co za tym idzie instalacja takiego rusztowania jest bardzo szybka. Taki typu rusztowania zaleca się do stosowania przy niewielkich obciążeniach, gdzie prace na wysokości nie przekraczają 5 metrów (jest to maksymalny zasięg roboczy). Co ważne, zakup takiego rusztowania daje możliwość wykorzystywania go na szereg sposobów- także jako drabinę, zarówno w wersji przystawnej jak i rozstawnej. Dzięki temu jeden produkt może zastąpić nam kilka innych. Rusztowanie można więc w pełni dostosować do swoich oczekiwań.

 

Rusztowanie łatwe do transportowania

 

Jest lekkie, ale też jest dedykowane do prac lekkich. Ze względu na materiał, z którego zostało wykonane, bardzo łatwo można je zdemontować, przewieźć na inne miejsce docelowe i szybko rozłożyć. Poszczególne modele tego typu rusztowania mogą różnić się między sobą maksymalną wysokością rusztowania oraz wysokością roboczą, wielkością platformy, a także wymiarami podestu. Prosta konstrukcja doskonale sprawdza się w codziennej praktyce użytkowania. Rusztowanie jest wyposażone w specjalny stabilizator, a także kółka jezdne. Dzięki temu można takie rusztowanie bardzo łatwo przestawiać z miejsca na miejsce bez konieczności jego każdorazowego demontażu niemalże do zera. Dodatkowo, instalacja rusztowania na miejscu docelowym poprzez specjalne kotwy znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkowania przez pracowników wykonujących określone zadania na wysokościach.

https://www.artbud.pl/pl/c/Rusztowania-aluminiowe-jezdne-drabinowe/4353

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *